20:07

Konkursy

II edycja konkursu „Młody Promotor Polski"

Informujemy o możliwości składania, za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, wniosków w II edycji konkursu „Młody Promotor Polski".

Do konkursu można zgłaszać osoby w wieku od 16 do 30 lat, które swoją postawą, działalnością i osiągnięciami przyczyniają się do budowania silnej marki „Polska".

Wypełniony (bez części 1 i 5) formularz zgłoszeniowy z załącznikami należy przesłać w terminie do 1 marca 2024 r. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego Departament Edukacji i Sportu, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk.

 Regulamin konkursu [255.6 KiB]

Konkurs „Pomorskie Żagle Talentów"

Konkurs „Pomorskie Żagle Talentów" jest organizowany przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – wsparcie regionalne", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021-2027.

Uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa pomorskiego mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym nagrodą jest udział w tygodniowym rejsie dalekomorskim. Wystarczy nagrać krótki film prezentujący pasje i osiągnięcia – zawodowe, naukowe, sportowe – osób związanych z morzem i/lub żeglarstwem.

Regulamin konkursu